Tvrdá realita, pro některé bohužel každodenní. Kéž by bylo víc takových paní Macháňových:

Dobrý den paní Petrásková,
chtěla bych Vás požádat o pomoc s nalezením domova pro koťata, která jsem odchytla na zahradě našeho domu v Praze 4, vzhledem k situacím v útulcích (stop stav a přeplněno) jsem si vzala koťata domů a snažím se jim najít nový lepší domov (hlavně zodpovědné majitele).
Stav koček bez domova se u nás trochu vymkl kontrole, nynější stav je cca 10-13 koček, vlastník pozemku MČ Praha 4 nám sdělila na naši žádost, že se v této lokalitě kastruje pravidelně, a nové kastrace proběhnou na jaře. Nikdy jsem oznámení o kastraci, či někoho neviděla ani neslyšela a to platí i pro starousedlíky. S tímto jsem se nechtěla spokojit, .. proto sem požádala o pomoc sdružení Nekupuj adoptuj, a s jejich pomocí se bude kastrovat již tento měsícVelmi oceňuji jejich přístup a pomoc !!!

V příloze zasílám i foto nalezených mrtvých koťat. Myslím si že by to mohlo pomoci, aby si lidé uvědomili i tu druhou stránku (ne jen hezké, kulaté, buclaté kotě). Bohužel je toto realita, kočka bez domova = plaché kotě, které se člověka bojí a umře někde ukryté.
Dále zasílám foto a komentář ke koťatům, kteří domov hledají.
Pár nalezencům jsem domov již našla
Děkuji a s pozdravem
Věnceslava Macháňová

Zdroj FB: https://www.facebook.com/marie.michlanova/posts/1306352552708237

mrtvé kotě