Nabídka plakátů a letáků pro veterináře

Co je cílem?

Cílem plakátů a letáčků je vyvrátit mýty o kastraci koček, které se šíří mezi lidmi a dědí z generace na generaci a vysvětlit lidem benefity, které kastrace kočky/kocoura přináší. Přívést lidi k veterinářům a nechat kočky a kocoury vykastrovat.

Výhoda pro veterináře plyne zejména z možného zvýšení návštěvnosti pracoviště a rozšiřování povědomí o veterinární ordinaci/klinice.

Plakáty do čekárny

Plakáty jsou ke stažení až do velikosti A2. Ty jsou vhodné zejména do velkých čekáren. Menší formáty pak pro nástěnky na menších pracovništích.

Skládané letáky je možné personalizovat, tzn. že jsme schopni upravit leták dle vašich požadavků (zejména fotografie, jména a názvu pracovniště). Takto připravený leták je pak připraven pro tisk v tiskárnách (formát CMYK, včetně potřebných ořezů). Takto upravený soubor pak můžete odeslat do tiskárny. Velmi dobrou zkušenost máme s tiskárnou ZDE, která má nejen bezkonkurenčně nízké ceny, ale současně i kvalita tisku je na výborné úrovni.

Upravu souboru vám provedeme zdarma.

Velikost plakátů

Ne každý se ve velikostech orientuje, proto je tu malé schéma. Základem je běžný kancelářský papír A4, od kterého se pak odvíjí vše další. Pokud si například položíte vedle sebe dva kancelářské papíry (A4), tak uvidíte jaká je skutečná velikost formátu A3. Pokud kancelářský papír přeložíte, tak dostanete formát A5.

Formát A4

Formát A3

Formát A3

Formát A5

Formát A4

Formát A3

Formát A2

Skládané letáčky

Letáčky je možné umístit do čekárny, příp. je možné se spojit s místním spolkem a nechat letáčky roznést do schránek, obchodů apod.

Letáčky můžeme pro vás upravit dle vašeho přání. Zejména pak vyměnit původní fotografii za fotografie vaše, uvedení vašeho jména a názvu veterinární kliniky.

Velikost složeného letáčku je 21 x 10 cm a gramáž papíru je 135g.

Obsah vnější části letáčku

Obsah vnitřní části letáčku

Napište si o úpravu letáku ZDE.